Příběhy našich olympioniků – mimořádný úspěch

Žáci naší školy byli v posledních měsících úspěšně zapojeni do projektu Příběhy našich olympioniků. V rámci projektu se stali spolutvůrci krátkého dokumentu a běžkařce Květe Jariové Peckové, jehož slavnostní prezentace proběhla 4.12.2019 v Praze v budově Českého rozhlasu. Bývalou olympioničku žáci poznávali nejenom jako sportovkyni, ale i jako osobnost, a to vše v kontextu doby minulého režimu. Tento mimořádný úspěch našich žáků si zaslouží nejen obrovkosu pochvalu, ale i slova uznání za výborně odvedenou práci na tak obtížném úkolu. Nemenší poděkování patří vedoucímu učiteli panu Mgr. Pavlu Hadačovi. Gratulujeme!

Fotky a především samotný krátký dokumentární film naleznete na výše uvedených odkazech.