LISTOPAD 2015

4. 11. Projekt 9. třídy - "Záchrana deštných pralesů"

10. 11. Hudební koncert ve škole I. stupeň 1.- 4. třída "Škatulky" od 9:30 hodin

                                                II. stupeň 6. - 9. třída "Rock" od 11. hodin

10. 11. Divadlo Jablonec nad Nisou "Ondráš a Juráš" - 5. třída od 10:00 hodin

12. 11. Divadlo Jablonec nad Nisou "Cantervilské strašidlo" -  8. a 9. třída od 10:00 hodin

17. 11. Státní svátek

18. 11. Konference od 13:30 hodin

19. 11. Třídní schůzky v kmenových třídách od 15:30 hodin I.stupeň a od 16:00 II. stupeň

:26. 11. Slavnost slabikáře - akce 1. a 9. třídy

ŘÍJEN 2015

8. 10. Divadlo Jablonec nad Nisou 4. třída "Mach a Šebestová" od 8:30 hodin

9. 10. Veletrh vzdělávání AMOS

20. 10. Výbor SRPDŠ od 15:30 hodin

19. 10. 9. třída - Úřad práce Jablonec nad Nisou, 12:00 - 14:00 hodin

29. - 30. 10.  Podzimní prázdniny

 

Fotografie prvňáčků

Fotografie jsou na neveřejné adrese http://www.mendricky.cz/galerie/1pencin2015/

Cena fotografie: 1 kus foto 10x15cm Kč 25,-

                        1 kus foto 13x18cm Kč 30,-

Uzávěrka pro objednání je 27.9.2015. Po tomto datu budou fotografie zaslány na adresu školy.

S přáním hezkého dne

Petr Mendřický

tel.: +420 737 413 863

     

ZÁŘÍ 2015

1. 9.   Slavnostní zahájení nového školního roku

2. 9.   Zahájení výuky podle rozvrhu

3. 9.   Divadlo Pernštejni - od 7:30 hodin "Jak válčili husité" , pro 2. - 9. třídu (hrazeno z SRPDŠ)

9. 9.   Zahájení plaveckého výcviku 2. a 3. třída

21. 9. Vodní elektrárna Železný Brod - 9. trřda

24. 9.  Schůzka SRPDŠ - 1. třída

24. 9.  Schůzka ŠR od 15. hodin

           Branný den - termín bude upřesněn

 

Nový školní rok 2015 - 2016

ZÁŘÍ 2015

Informace pro rodiče prvňáčků - Slavnostní zahájení školního roku pro prvňáčky je v 8:00 hodin v úterý 1. září před budovou školy.

Těšíme se na Vás a přejeme úspěšný a příjemný start!

Je konec prázdnin, všem ostatním dětem škola začíná v úterý v 7:30 hodin. Užijte si krásně poslední dny volna!                         Vedení školy
 

 

ČERVEN

1. 6.  Divadlo Jablonec nad Nisou 1. třída od 8:30 hodin "Princezna se zlatou hvězdou"

1. 6.  Městská knihovna Jablonec nad Nisou 8. a 9. třída od 11:30 hodin

2. 6.  Vyhodnocení fotografické soutěže "S tebou mě baví svět" v Jablonci nad Nisou od 17:00 hodin

3. 6.  Školní exkurze Praha 3. a 4. třída - Letiště a Kavčí hory

3. 6.  Atletický přebor Malá Skála - 2. stupeň 8 - 13 hodin

4. 6.  Atletický přebor Malá Skála - 1. stupeň 8 - 12 hodin

5. 6.  Školní exkurze Český ráj - 9. třída

6. 6.  Celostátní kolo Coolinaření s Albertem -  1. tým - 3. třída ( J. Hnídek, M. Petrášek a T. Kryčfalušij)

        2. tým - 4. a 5. třída ( A. M. Hartlová, L. Hladíková a M. Havlasová)

9. 6.  Školní exkurze Máchův kraj 1. a 2. třída

10. 6. Školní exkurze Sedmihorky 6. třída

10. 6. Kroužek Vv - návštěva galerie Liberec 12:30 hodin

11. 6. Školní exkurze Minoň a okolí 5., 7. a 8. třída

15. 6. Eurorebus Junior - celostátní finále Praha 4 Chodov ( K. Brožková, M. Halamová a J. Hnídek)

16. 6. Výbor SRPDŠ

17. 6. Finanční gramotnost "Jak žít ekonomicky", pro 8. a 9. třídu od 7:30 hodin

18. 6. Přednáška 2. stupeň " Hodina tělocviku" - vybraní žáci

22. 6. Výlet - odměna sběračům tříděného odpadu Jiřetín pod Jedlovou ( asi 40 žáků)

24. 6. Konference

25. 6. Školní akademie 9. třídy - 9:30 hodin - generálka

                                                  15:30 hodin - pro rodiče a veřejnost

29. 6. Sportovní den - 1. a 2. stupeň

30. 6. Slavnostní rozdání vysvědčení - zakončení ve třídách v 8:15 hodin

 

 

 

KVĚTEN 2015

1. 5. Státní svátek

8. 5. Státní svátek

12. 5. Testování vědomostí žáků 9. třídy "Inspir"

14. 5. Festival Pěnčínská nota - zahájení v 8:00 hodin

15. 5. Divadlo v Jablonci nad Nisou 6. a 7. třída od 10:00 hodin "Romeo a Julie"

18. 5. Dětské dopravní hřiště - 4. třída, Jablonec nad Nisou 10:15 - 12:00 hodin

18. 5. Mc Donald cup - Turnaj v Železném Brodě

19. 5. Divadlo v Jablonci nad Nisou 3. třída od 9:00 hodin "Není oko jako oko"

19. 5. Pythagoriáda - Gymnázium Dr. Randy - (Brožková K., Halama P. - 5. třída)

19. 5. Mc Donald cup - Turnaj 1. - 3. třída v Jablonci nad Nisou ZŠ Mozartova (Petr Horna, Matěj Mrkvička, Stázka Pop, Martin Chlum, Jan Hnídek, Hetsko Myroslav, Hetsko Mykhailo, Hecko Dmytro, Rishko Viktor.)

20. 5. Pythagoriáda - Gymnázium Dr. Randy -(Hübnerová M.- 6. třída, Nagy J. - 8. třída)

21. 5.  Nepůjde elektrický proud - výuka proběhne bez omezení

21. 5. Archimediáda Železný Brod - 2 týmy ze 7. třídy ( Halamová M., Votoček R., Brožek O., Pešek P., Šourek P. a Pěkný Z.)

27. 5. Fotograf od 9:00 hodin

28. 5. Informativní schůzky SRPDŠ

29. 5. Koule na Černou Studnici - Den dětí

         odchody od školy: 1. třída - 7:45 hodin

                                     I. stupeň - 8:00 hodin

                                    II. stupeň - 8:20 hodin

                 odjezd vláčku - soutěž - 9:10 hodin

                 sraz účastníků na ČS - 10:10 hodin

 

Stránky

Přihlásit se k odběru Základní škola Pěnčín RSS