DUBEN 2018

3. 4. Exkurze - Technosklo Držkov, Detesk Železný Brod - 7. a 8. třída od 7:30 - 12:30 hodin

5. 4. "Ukliďme Česko"

5. 4. Školní družina - beseda s myslivcem - od 13:00 hodin

9. 4. Školní družina - beseda s policií - p. Sochorová - od 13:00 hodin

9. 4. OVOV - Železný Brod - 20 dětí, 4. až 8. třída (odjezd v 7:00 hodin)

9. 4. Návštěva BOVÝSKA 1. - 3. třída

12. 4. Zápis do 1. třídy - od 13:30 hodin dle rozpisu

12. 4. Biologická olympiáda 8. třída (Bardynová, Dubská, Klacková)

12. 4. Jenišovický pohár - soutěž 7. třídy, 4 žáci (Horychová, Hartlová, Hübnerová, Marešová)

12. 4. I. kolo - Přijímací zkoušky na střední školy

16. 4. II. kolo - Přijímací zkoušky na střední školy

17. 4. Matematická olympiáda (6. třída - Hušek, Hübner, Kryčfalušij, Petrášek; 8. třída - Nagyová)

18. 4. Konference

19. 4. Třídní schůzky - 15:15 hodin - 1. stupeň, 15:45 hodin 2. stupeň

23. 4. Biologická olympiáda (7. třída - Kurfiřtová, Hübnerová, Hartlová)

24. 4. Cyklistická soutěž v Jablonci nad Nisou

30. 4. Hudební program (3 skupiny);

 

 

 

 

BŘEZEN 2018

1. - 2. 3.  Jarní prázdniny

5. 3. Exkurze pila Krásná - 6. třída, 13:00 - 15:00 hodin

6. 3. Zahájení kurzu plavání 2. a 3. třída (do 25. května)

6. 3. Krajské kolo Profi soutěže

7. 3. Přednáška o bezpečnosti: p. Sochorová - 3. třída

7. 3. Preventivní program I. "Hasík"

       pro 2.třídu od 8:25 hodin a 6. třídu od 9:30 hodin

19. 3. Preventivní program II. "Hasík"

       pro 2.třídu od 8:25 hodin a 6. třídu od 9:30 hodin

21. 3. Čtení knihy Kapřík Metlík - Jan Opatřil

         1. - 4. třída: I. skupina od 10:00 hodin, II. skupina od 11:00 hodin

21. 3. Soutěž ZOO RISKUJ - Liberec,  odjezd v 7:00 hodin

         (9 dětí ze 7. třídy, 3 děti z 8. třídy)

29. - 30. 3. Velikonoční prázdniny

Oznánení rodičům žáků 1. - 3. třídy

  • Lyžařský kurz ŠD - Kurz zahájíme v pondělí 19. února. Organizace se nemění.
  • Kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy - Z důvodu velké nemocnosti žáků posouváme termín zahájení na úterý 6. března 2018

ÚNOR 2018

2. 2. Pololetní prázdniny

5. - 6. 2. Screening PPP - 2. třída

5. - 9. 2. Kurz Aj na ll. stupni s rodilým mluvčím 6. + 7. třída, 8. + 9. třída

8. 2. beseda pro 5. třídu - Kyberšikana (bezpečně na internetu)

12. 2. Okresní kolo olympiády v Nj

20. 2. Výbor SRPDŠ

21. 2. Beseda s policií 2. třída, od 9:30 hodin

19. - 23. 2. Lyžařský výcvik - 7. třída

20. 2. Zahájení plaveckého výcviku 2. a 3. třída

21. 2. Okresní kolo olympiády v Aj - 9. tř

22. 2. Masopustní odpoledne ŠD

26. 2. - 2. 3. Jarní prázdniny

 

 

Stránky

Přihlásit se k odběru Základní škola Pěnčín RSS