Lyžařský kurz ŠD

Tak jsem se dočkali. V pondělí  4. 2. 2019  nám začal lyžařský kurz pro děti ze školní družiny. Protože se nás přihlásilo mnoho, měli jsme kurz rozdělený na dva týdny, které měly pod zkušeným dohledem skvělí instruktoři: paní Romana Fabiánová a pan Marek Matouš.  Mladší děti  z  II. oddělení si užily první týden, kdy jim počasí přálo. Za slunečného počasí se zdatně učily sjet nejen kopec, ale také správně chytit kotvu na vleku a bez pádu se nechat vyvézt na sjezdovku. V druhém týdnu  od 11.2. probíhal kurz pro I. oddělení. Starší kamarádi se na sjezdovce už zdokonalovali, protože základy lyžování zvládli v loňském roce. První  3 dny  nám počasí moc nepřálo, ale poslední den byl slunečný.

Každý týden  byl zakončený závodem slalomu na čas a odměnou dětem byl diplom a drobný dárek s mlsáním. Všem děkujeme za skvělou organizaci a už se těšíme na další kurz!