Start třídních knihovniček a beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou

To bylo ve zkratce náplní čtenářského dne, 9. 12. 2021, který proběhl v nové školní knihovně jako symbolické zahájení čtenářských aktivit na 1. stupni naší školy. Žáci 1. – 3. třídy se budou moci od roku 2022 těšit na zahájení čtenářských dílniček v rámci hodin čtení v českém jazyce. A jak jinak odstartovat takový počin než s knížkou? Celým čtenářským dopolednem žáky doprovázela spisovatelka dětských knížek Mgr. Michaela Fišarová, která měla pro každou třídu (0.,1.,2.,3.,4.,5. a 8.) připravený program ke knížkám, které napsala. Na konci každého programu předal ředitel školy žákům knížky do nových třídních knihovniček a symbolicky tak odstartoval zahájení čtenářských dílniček ve vybraných třídách. Doufáme, že si žáci budou čtení užívat a knížky je budou bavit!

Fotogalerie níže…

Fotogalerie 1. třída