Jaké byly vánoční dílničky a kdo měl nejhezčí svícen?

Fotoalbum – vánoční dílničky, fotoalbum – soutěž adventní svícny, fotoalbum – rozsvěcení stromu

Výherce soutěže č. 7 – rodina Sodomkova 1. třída (58 bodů). A kdo bodoval dále? Čtěte níže ve článku nebo se zastavte na výstavě 14. 12. 2019 na Kittlově domě.

Stejně jako loňský rok tak i letos proběhly v pátek 29. listopadu 2019 v prostorách školy dílničky. V jednotlivých třídách si rodiče s dětmi mohli vyrobit celou řadu nejrůznějších vánočních dekorací (od lucerniček, košíčků přes anděly, stromečky, rybičky až po vánoční skřítky a ozdobené šišky).

Současně měli návštěvníci možnost hlasovat o „nej…“ vánoční svícen a občerstvit se  v kavárničce, plné nejrůznějších pochutin.

Akce pokračovala venku za školou u vánočního stromu. Jeho slavnostní  rozsvícení a kulturní program byl připraven obcí Pěnčín.

Celý vánoční program byl realizován za spolupráce obce Pěnčín, ZŠ a MŠ.

Bodové vyhodnocení soutěže adventních svícnů:

Celkem se zúčastnilo 26 adventních svícnů. A hlasovalo 282 návštěvníků.

1. místo: Sodomkovi 1.tř. – 58 bodů
  2. místo: Drdovi 3.tř. – 28 bodů