Informace k mimořádné výuce 2. týden (23. – 27. 3.)

Úřední hodiny v tomto týdnu: pondělí – středa od 8:00 do 14:00

TABULKA MIMOŘÁDNÉ VÝUKY – aktualizace 2. týden

– Na druhém stupni začínáme komplexně hodnotit práci žáků. Většina žáků zvládá velmi dobře. Rámcové vyhodnocení činnosti žáků za první týden (1. týden byl zkušební a nebudeme známkovat) zašleme rodičům do Bakaláře.

– Na prvním stupni začínáme také postupně známkovat, v první fázi především zdařilé práce.

Komunikační systémy:

Pro 1. až 3. třídu nabízí učitelé komunikaci přes Whatsapp, dále Bakalář a individuálně další možnosti.

Pro 4. a 5. třídu budeme otevírat tento týden možnost Office 365 – Teams. Dále bude fungovat i Bakalář, email. Systém nyní připravujeme, brzy zveřejníme instrukce.

Pro 6. a 9. třídu používáme pro žáky jednotně Office 365 – Teams. Pro rodiče dále Bakaláře, email.

Každý vyučující je dálkově k dispozici jak žákům, tak rodičům. V případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat příslušného učitele.