KVĚTEN 2016

4. 5. Den matek ve školní kuchyňce od 15:30

5. 5. Kinologická přednáška (asi 45 min) - 1. skupina v 8:30 hodin - 1., 2. a 3. tř.

                                                              2. skupina v 9:30 hodin - 4., 5. a 6. tř.

                                                              3. skupina v 10:20 hodin - 7., 8. a 9. tř.

5. 5. školní akce v náhradním termínu "Ukliďme Česko" (po obědě)

9. 5. "Žákovské laboratorní práce" na SuPŠ sklářské v Železném Brodě od 12:00 do 15:30 hodin

10 5. Fotografování od 9:30 hodin

11. 5. Okresní kolo dopravní soutěže (  - M Chlum, Dubská, J. Neoral, A.M.Hartlová, K. Hübnerová, J. Mastník, V.Hecko, P. Šourek)

12. 5. SCIO testy pro 8 dětí z 8. třídy

13. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou 2. třída od 8:30 hodin - "Jen počkej zajíci"

16. 5. DDH v Jablonci nad Nisou, 4. třída - 9:00 - 11:30 hodin

18. 5. Pěnčínská nota - festival od 8:30 hodin

18. 5. Archimediáda 7. třída - oblastní kolo Železný Brod

         1. družstvo: A. Bernatová, J. Šedina, J. Mastník

         2. družstvo: V. Hecko, J. Svoboda, T. Preisler

23. 5. Beseda ČEZ - 8. a 9. třída (odpolední vyučování spojeno)

24. 5. Exkurze ŠD - DETOA - Albrechtice - družinové děti končí výuku dříve, odjezd autobusuv 11:30 hodin, návrat v 15:30 hodin

25. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou 5. třída - 9:00 hodin, 6. - 7. třída -10:30 hodin " Ten trapas nepřežiju, ten řízek nezvedej"

 

 

 

 

DUBEN 2016

1. 4.  Kino Junior v Jablonci nad Nisou - fotografický kroužek 15:30 - 19:00 hodin

4. 4. DDH v Jablonci nad Nisou, 4. třída - 8:15 - 10:00 hodin

5. 4. Turnaj vybíjené v Jablonci nad Nisou (13 dětí ze 4. a 5. třídy)

6. 4. Pekařův pohár - Jenišovice - 9:00 - 12:00 hodin (D. Jiříková, J. Svoboda, A. Bernatová, M. Hübnerová)

6. 4. Matematická olympiáda ( A. Bernatová -7. tř., K. Nagyová - 6. třída)

       Přednáška "Zdravá výživa" - 2. vyučovací hodina - 4. a 5. třída

                                                3. vyučovací hodina - 6. a 8. třída

7. 4. "Můj první koncert" - pan Lamač - pro 2.a 3. třídu (4. vyučovací hodina)

8. 4. Turnaj v Železném Brodě - fotbálek- (M. Těhník -6. tř., J. Lelek, J. Šedina - 7. tř, O.Brožek, K. Zasche, M. Shyyko, P. Šourek - 8. tř., V. Rishko - 9. třída)

14. 4. " Ukliďme Česko" - Projekt - Pro nepřízeň počasí akce dnes zrušena - náhradní termín bude včas oznámen

         1. stupeň - zahájení 11:50 hodin

         2. stupeň - zahájení 12:45 hodin

16. 4. Eurorébus - krajské kolo - Ústí nad Labem (D. Mastníková, J. Hnídek, M. Halamová)

18. - 19. 4. Přijímací zkoušky 9. třída

19. 4. Divadlo v Jablonci nad Nisou - 1. třída - "O pračlovíčkovi" od 8:30 hodin

20. 4. Konference od 13:30 hodin

21. 4. Rodičovské schůzky SRPDŠ - 1. stupeň od 15:30 hodin

                                                       2. stupeň od 16:00 hodin

22.4. DDH v Jablonci nad Nisou - Dny prevence 5. třída (od rána)

26. 4. Dopravní oblastní soutěž DDH - Jablonec nad Nisou - od 9:00 hodin

        

 

Stránky

Přihlásit se k odběru Základní škola Pěnčín RSS