ČERVEN 2016

2. 6. Maloskalský pohár II. stupeň (16 dětí z 6. -9. třídy) 8:00 - 12:00 hodin

2. - 7. 6. Týden čtení - finále soutěže 5. - 9. třídy. ( Vyhodnocení soutěže "Čtení pomáhá a čtenářská výzva "Daruj knihu")

2. 6. Vyhodnocení fotosoutěže - knihovna Jablonec nad Nisou od 17:00 hodin - "S foťákem na cestách"

3. 6. Maloskalský pohár I. stupeň (16 dětí z I. stupně) 8:00 - 12:00 hodin

3. 6. Odměna pro vítěze fotosoutěže "Domácí mazlíčci" - Kladno - 4 děti ( K. Nagyová, K. Pilařová, K. Šťastná, R. Votoček)

6. 6. Eurorebus - celostátní kolo Praha ( D. Mastníková, J. Hnídek, M. Halamová)

7. 6. Divadlo Jablonec nad Nisou od 10:00 hodin 8. a 9. třída -"Jak je důležité míti Filipa"

7. 6. Přednáška pro 8. třídu od 13:00 hodin - zástupce ISŠ Semily

8. 6. Streetball hala Jablonec nad Nisou 4 děti 8. třídy (M. Schyyko, K. Zasche, P. Šourek, O. Brožek)

9. 6. Výbor SRPDŠ

6. - 10. 6. Školní exkurze

14. 6. Výlet za tříděný odpad - vybraní žáci - Český ráj

21. 6. Výlet fotografického kroužku 15 dětí z I. a II. stupně

22. 6. Návštěva Galerie Liberec - děti Výtvarného kroužku p. uč. Š. Lačné a M. Ferstlové

23. 6. ŠKOLNÍ AKADEMIE - 9. třídy - od 9:30 hodin generálka

                                                       od 15:15 hodin pro rodiče a veřejnost

27. 6. KONFERENCE -  od 13 hodin - odpadá odpolední vyučování všem třídám 

27. 6. Tonda - obal -přednáška o odpadech - od 8:25 - po 1 vyučovací hodině

         I. skupina ve 4. třídě :1. tř. - 2.tř. - 3. tř. - 4. tř.

         II. skupina v 6. třídě : 5. tř. - 6. tř.-7. tř.- 8.a 9. tř.

24. 6. SPORTOVNÍ DEN - II. stupeň okolí školy, I. stupeň Střelnice Jablonec nad Nisou

29. 6. "Rok řemesel" v Jablonci nad Nisou pro 7. a 8. třídu

30. 6. SLAVNOSTNÍ ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ - v 8:15 hodin zakončení

 

 

 

 

KVĚTEN 2016

4. 5. Den matek ve školní kuchyňce od 15:30

5. 5. Kinologická přednáška (asi 45 min) - 1. skupina v 8:30 hodin - 1., 2. a 3. tř.

                                                              2. skupina v 9:30 hodin - 4., 5. a 6. tř.

                                                              3. skupina v 10:20 hodin - 7., 8. a 9. tř.

5. 5. školní akce v náhradním termínu "Ukliďme Česko" (po obědě)

9. 5. "Žákovské laboratorní práce" na SuPŠ sklářské v Železném Brodě od 12:00 do 15:30 hodin

10 5. Fotografování od 9:30 hodin

11. 5. Okresní kolo dopravní soutěže (  - M Chlum, Dubská, J. Neoral, A.M.Hartlová, K. Hübnerová, J. Mastník, V.Hecko, P. Šourek)

12. 5. SCIO testy pro 8 dětí z 8. třídy

13. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou 2. třída od 8:30 hodin - "Jen počkej zajíci"

16. 5. DDH v Jablonci nad Nisou, 4. třída - 9:00 - 11:30 hodin

18. 5. Pěnčínská nota - festival od 8:30 hodin

18. 5. Archimediáda 7. třída - oblastní kolo Železný Brod

         1. družstvo: A. Bernatová, J. Šedina, J. Mastník

         2. družstvo: V. Hecko, J. Svoboda, T. Preisler

23. 5. Beseda ČEZ - 8. a 9. třída (odpolední vyučování spojeno)

24. 5. Exkurze ŠD - DETOA - Albrechtice - družinové děti končí výuku dříve, odjezd autobusuv 11:30 hodin, návrat v 15:30 hodin

25. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou 5. třída - 9:00 hodin, 6. - 7. třída -10:30 hodin " Ten trapas nepřežiju, ten řízek nezvedej"

 

 

 

 

Stránky

Přihlásit se k odběru Základní škola Pěnčín RSS